Program

13. 9. 2022
  • 13:00–13:50

    Sladký domov na kolečkách

    Adrian Schvarzstein, Pál Kalman
    Režie: Soubor & J. Stensnes, J. Širvytė-Rukštelė

    STUDIUM ACTORIS & ADRIAN SCHVARZSTEIN
    ESP

    Vstup zdarma

    Scéna: U Branky
    Kategorie: A navíc

  • 16:00–16:50

    Sladký domov na kolečkách

    Adrian Schvarzstein, Pál Kalman
    Režie: Soubor & J. Stensnes, J. Širvytė-Rukštelė

    STUDIUM ACTORIS & ADRIAN SCHVARZSTEIN
    ESP

    Vstup zdarma

    Scéna: U Branky
    Kategorie: A navíc

14. 9. 2022
  • 12:00–12:50

    Sladký domov na kolečkách

    Adrian Schvarzstein, Pál Kalman
    Režie: Soubor & J. Stensnes, J. Širvytė-Rukštelė

    STUDIUM ACTORIS & ADRIAN SCHVARZSTEIN
    ESP

    Vstup zdarma

    Scéna: U Branky
    Kategorie: A navíc

  • 17:00–19:00

    887

    Robert Lepage
    Režie: Robert Lepage

    EX MACHINA / ROBERT LEPAGE, Quebec
    CAN

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

15. 9. 2022
  • 09:00–09:40

    O jako Otesánek

    TMEL
    Režie: Viktor Prokop

    TMEL, Praha
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 09:00–11:00

    Opera Ibsen / Přízraky

    Matouš Hejl, Lucie Trmíková, Henrik Ibsen
    Režie: Jan Nebeský

    DIVADELNÍ SPOLEK JEDL, Praha
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Malá scéna
    Kategorie: Hlavní program

  • 11:00–11:40

    O jako Otesánek

    TMEL
    Režie: Viktor Prokop

    TMEL, Praha
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 12:00–14:00

    Atlas

    Ondřej Holba, Florent Golfier, Laura Brechmann

    TYHLE & FLORENT GOLFIER
    FRA

    Vstup zdarma

    Scéna: U Práce – trolejbusová zastávka
    Kategorie: Johan uvádí

  • 12:30–15:00
    1 přestávka

    Zdeněk Adamec + Sebeobviňování

    Peter Handke
    Režie: Dušan D. Pařízek

    DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha
    CZE

    Scéna: Začátek bude upřesněn, druhá část Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 14:00–16:00

    887

    Robert Lepage
    Režie: Robert Lepage

    EX MACHINA / ROBERT LEPAGE, Quebec
    CAN

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

  • 17:30–18:50

    Ani ponětí

    Christoph Marthaler
    Režie: Christoph Marthaler

    THÉÂTRE VIDY-LAUSANNE, LAUSANNE
    CHE

    vyprodáno

    Scéna: DEPO2015
    Kategorie: Hlavní program

16. 9. 2022
  • 09:00–10:45

    Její pastorkyňa

    Gabriela Preissová
    Režie: Zetel

    SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště
    CZE

    Scéna: Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 11:00–12:00

    Podrost (Otcův les)

    Eglė Šimėnaitė, Kayako Takahashi, Valtteri Alanen

    VALTTERI ALANEN
    FIN

    Koupit vstupenku

    Scéna: Začátek procházky na TRAM zastávce Bolevec (konečná linky 1)
    Kategorie: Johan uvádí

  • 12:00–14:00

    Atlas

    Ondřej Holba, Florent Golfier, Laura Brechmann

    TYHLE & FLORENT GOLFIER
    FRA

    Vstup zdarma

    Scéna: U Práce – trolejbusová zastávka
    Kategorie: Johan uvádí

  • 12:30–14:50
    1 přestávka

    Králičí nora

    David Lindsay-Abaire
    Režie: Adam Doležal

    DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Malá scéna
    Kategorie: Plzeň uvádí

  • 13:00–15:00

    Trójanky

    Jakub Čermák, Euripides
    Režie: Jakub Čermák

    DEPRESIVNÍ DĚTI TOUŽÍ PO PENĚZÍCH, PRAHA
    CZ

    Koupit vstupenku

    Scéna: Moving Station - velký sál
    Kategorie: Johan uvádí

  • 15:00–16:00

    Podrost (Otcův les)

    Eglė Šimėnaitė, Kayako Takahashi, Valtteri Alanen

    VALTTERI ALANEN
    FIN

    Koupit vstupenku

    Scéna: Začátek procházky na TRAM zastávce Bolevec (konečná linky 1)
    Kategorie: Johan uvádí

  • 16:00–18:00
    1 přestávka

    Každý má svou pravdu

    Luigi Pirandello
    Režie: Michal Vajdička

    DEJVICKÉ DIVADLO, Praha
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

  • 17:00–20:00
    1 přestávka

    Povídky z Vídeňského lesa

    Ödön von Horváth, Yana Ross
    Režie: Yana Ross

    VALSTYBINIS JAUNIMO TEATRAS, Vilnius
    LTU

    Scéna: Velké divadlo
    Kategorie: Hlavní program

  • 18:00–19:00

    Exp(o)edice

    V.O.S.A. Theatre, Jakub Vedral

    V.O.S.A. THEATRE – BLACKOUT PARADOX – MANSTERVILLE aj.

    Vstup zdarma

    Scéna: náměstí Republiky
    Kategorie: A navíc

17. 9. 2022
  • 09:00–11:00
    1 přestávka

    Zápas o generála

    Tomáš Vůjtek
    Režie: Ivan Krejčí

    KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Malá scéna
    Kategorie: Hlavní program

  • 09:00–11:00

    Atlas

    Ondřej Holba, Florent Golfier, Laura Brechmann

    TYHLE & FLORENT GOLFIER
    FRA

    Vstup zdarma

    Scéna: U Práce – trolejbusová zastávka
    Kategorie: Johan uvádí

  • 12:30–15:30
    1 přestávka

    Chazarský slovník

    Kateřina Menclerová, Jan Mikulášek, Milorad Pavić
    Režie: Jan Mikulášek

    DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno
    CZE

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

  • 15:00–17:00

    Atlas

    Ondřej Holba, Florent Golfier, Laura Brechmann

    TYHLE & FLORENT GOLFIER
    FRA

    Vstup zdarma

    Scéna: U sochy Josefa Kajetána Tyla u Velkého divadla
    Kategorie: Johan uvádí

  • 17:00–20:10
    1 přestávka

    Shaxpearova myčka na ulici Kertész

    Péter Závada, William Shakespeare
    Režie: Viktor Bodó

    ÖRKÉNY ISTVÁN SZÍNHÁZ, BUDAPEŠŤ
    HUN

    vyprodáno

    Scéna: DEPO2015
    Kategorie: Hlavní program

  • 17:00–19:50

    Konec rudého člověka

    Světlana Alexijevičová, Daniel Majling
    Režie: Michal Vajdička

    DIVADLO V DLOUHÉ, Praha
    CZE

    Scéna: Velké divadlo
    Kategorie: Hlavní program

18. 9. 2022
  • 09:00–09:45

    Do hajan!

    Veronika Poldauf Riedlbauchová
    Režie: Veronika Poldauf Riedlbauchová

    DIVADLO DRAK, Hradec Králové
    CZE

    Scéna: Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 11:00–12:00

    Baletky

    Miřenka Čechová
    Režie: Miřenka Čechová

    SPITFIRE COMPANY, Praha
    CZE

    vyprodáno

    Scéna: Malá scéna
    Kategorie: Hlavní program

  • 11:30–12:15

    Do hajan!

    Veronika Poldauf Riedlbauchová
    Režie: Veronika Poldauf Riedlbauchová

    DIVADLO DRAK, Hradec Králové
    CZE

    Scéna: Divadlo Alfa
    Kategorie: Hlavní program

  • 13:30–15:50
    1 přestávka

    Burian

    Tomáš Dianiška
    Režie: Tomáš Dianiška

    DIVADLO F. X. ŠALDY, Liberec
    CZE

    Scéna: Velké divadlo
    Kategorie: Hlavní program

  • 15:00–15:50

    Vrány

    Karolína Křížková, Andrea Vykysalá

    HOLEKTIV, Praha
    CZE

    Koupit vstupenku

    Scéna: Moving Station
    Kategorie: Johan uvádí

  • 17:30–20:20
    1 přestávka

    Než přijdou Stouni…

    Kolektiv autorů
    Režie: Matúš Bachynec

    SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava
    SVK

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

19. 9. 2022
  • 17:30–20:20
    1 přestávka

    Než přijdou Stouni…

    Kolektiv autorů
    Režie: Matúš Bachynec

    SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava
    SVK

    Scéna: Nové divadlo
    Kategorie: Hlavní program

21. 9. 2022